GT Global Trade A.Ş.  yabancı yatırımcılara ülkemizde her türlü rehberlik hizmetini doğru ve güçlü bağlantılarıyla sunmaktadır.  Kamusal tecrübesi ve yatırım konusundaki engin tecrübesiyle yatırımcılarını doğru yatırımlara, doğru ve güvenilir partnerlere, doğru çalışma yöntemleriyle ulaştırmaktadır.  Yine şirketimiz, yatırımcılarına her türlü kamusal yasal teşviklerin sağlanması konusunda da en güçlü şekilde destek vermektedir.

Şirketimiz, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan ve Ukrayna başta olmak üzere tüm eski Sovyet coğrafyasında, Körfez ülkelerinde, Avrupa ülkelerinde, Gana, Nijerya gibi Afrika ülkelerinde, KKTC’de mevcut olan derin, güvenilir ve güçlü ilişkileri sayesinde her türlü ürün ve hizmet tedarikini en iyi şekilde yapabilme gücüne sahiptir. Şirketimiz, kendi alanında dünyanın en büyük oluşumlarının temsilciliğini yapması sebebiyle müşterilerine hem kalite hem fiyat olarak tartışmasız olarak en iyi şartları sunmaktadır.

Kısacası Türkiye ve tüm dünyada her türlü ticari faaliyetinize GT Global Trade A.Ş. güvencesiyle devam etmek size ticari olarak çok büyük ayrıcalık kazandıracaktır.

“Şeffaflık, dürüstlük ve paylaşmak vazgeçmeyeceğimiz ilkemizdir.”